PROFILS Favorīti
EUR GBP LV RU EN
Mans profils

6 augumu tipi un miljons balles kleitu: kā izvēlēties īsto?

Daudzas sievietes atzīs, ka skaista kleita ir neizmērojama vērtība! Tā palīdz justies skaistai, sniedz pašpārliecinātību un pacilātības sajūtu; kleitas ir vislabākais ierocis, lai izceltu sievisķību, taču, diemžēl, tas ir arī apģērbs, ko visgrūtāk izvēlēties. Lieliska vakara tērpa noslēpums - tāpat kā jebkura cita tērpa noslēpums – ir izcelt skaisto un nomaskēt to, kas jums patīk vismazāk. Katrai sievietei ir jāzina, kas viņā izceļams, vai, vēl labāk – kāds ir viņas ķermeņa tips. Zinot savu ķermeņa tipu, jūs varat atrast sev perfektu kleitu, un kura gan to nevēlas?


1. Kleitas trīsstūra ķermeņa tipam

Noderēs plecu izcelšana, jo šim ķermeņa tipam gurni ir platāki nekā pleci. Meklējiet kleitās izteiktas plecu līnijas vai izmantojiet nelielus polsterus, lai radītu līdzsvaru starp pleciem un gurniem. Izteikts izgriezums arī piesaistīs skatienu ķermeņa augšdaļai. A-silueta kleitas ir labākie gurnu samazinātāji. Alternatīvai vai izvēlēties A-silueta kleitu ar piegulošu vidukli, ja tā maigi krīt pāri gurniem. Kleitas ar apjomīgiem pleciem (plandošas piedurknes, “princešu” piegriezums) un A-līnijas apakšdaļu izskatīsies sevišķi glaimojoši.

Mērķis: pievērst uzmanību ķermeņa augšdaļai, mazinot uzsvaru uz ķermeņa lejasdaļu, lai radītu līdzsvarotu izskatu. Kakls un pleci ir labākais, ko izrādīt. Kleitas un topi bez lencēm jums piestāv, taču, lai radītu formīgāku efektu, pievienojiet apjomu savai ķermeņa augšdaļai, mainot un kombinējot ieteiktās lietas.

Radiet līdzsvaru ar krāsu: valkājiet gaišas vai spilgtas krāsas apģērbu ķermeņa augšdaļā un tumšas krāsas apģērbu ķermeņa lejasdaļā. Vienmēr pērciet tumšas krāsas džinsus un izvairieties no džinsiem, kam uz gurniem ir balinātas līnijas.

Izvairieties: no kleitām, kas ir taisnas tunikas stilā vai zīmuļsvārkiem – tie visi var likt jūsu gurniem izskatīties vēl platākiem. Izvairieties arī no un pazeminātām jostasvietām un piegulošām minikleitām, kas beidzas virs ceļiem.

Slavenības ar trīsstūra ķermeņa tipu: Jennifer Lopez, Rihanna, Shakira, Beyoncé Knowles, Alicia Keys.

 

2. Kleitas taisnstūra ķermeņa tipam

Radiet formas ar jostu vai iešuvēm jostasvietā. Kleita bez piedurknēm, kas ir atklāta pie pleciem, arī izskatīsies labi. Varat vilkt arī kleitas ar mežģīnēm un volāniem, kas sievietēm ar citām ķermeņa formām mēdz izskatīties neglaimojoši. Plati svārki ar šauru jostasvietu piešķirs sievišķīgas formas. Izvēlieties kleitas ar kupliem svārkiem, piegulošu jostasvietu un izgriezumiem vai rotājumiem, kas pievērš uzmanību un piešķir apjomu (vai apjoma ilūziju) krūtīm un pleciem.

Mērķis: proporcionāli apģērbt ķermeņa augšdaļu un lejasdaļu, vienlaikus radot vidukli. Ja jūtaties komfortabli, varat valkāt cieši piegulošu apģērbu un radīt vidukli ar platu, tumšu jostu. Tomēr, lai piešķirtu formu, pievienojiet apjomu savai ķermeņa augšdaļai un lejasdaļai, kombinējot ieteiktos atsevišķos apģērba gabalus.

Radiet formas ar krāsu: valkājiet līdzīgas vai vienādas krāsas apģērbu ķermeņa augšdaļā un apakšdaļā, pievienojot tumšākas krāsas ap vidukli.

Slavenības ar taisnstūra ķermeņa tipu: Jessica Alba, Meg Ryan, Kate Hudson,  Keira Knightly, Anne Hathaway, Kim Catrall, Nicole Kidman, Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow.

 

3. Kleitas apvērstā trīsstūra ķermeņa tipam

Izvēlaties kleitas ar dziļu V-veida izgriezumu. Pleciem nevajadzētu būt apjomīgiem. Kleitas bez piedurknēm vai garām, piegulošām piedurknēm izskatās vislabāk, savukārt šauras lences var likt pleciem izskatīties platākiem. Izvairieties no plašām kakla līnijām. Kleitas ar paaugstinātu vidukli un A-silueta svārkiem radīs vislabāko efektu, tomēr plandoši svārki, kas krīt no dabiskās jostasvietas, arī strādā labi. Vienkāršas “wrap” kleitas ar paaugstinātu jostasvietu arī izskatās labi. Plata kleita ar V-veida izgriezumu aizmugurē ir lieliska alternatīva, kas pievērš uzmanību kaklam. Ja jums ir gari mati, saņemiet tos uz augšu, lai palielinātu stila efektivitāti.

Mērķis: līdzsvarot šaurāko ķermeņa lejasdaļu un platākos plecus/krūtis. Lai radītu formu, piesķiriet apjomu savai ķermeņa apakšdaļai, kombinējot ieteiktos apģērba gabalus.

Radiet formas ar krāsu: meklējiet kleitas un atsevišķus apģērba gabalus, kas ir tumšā krāsā ķermeņa augšdaļā un gaiši vai spilgti ķermeņa apakšdaļā, lai radītu līdzsvarotas figūras ilūziju.

Slavenības ar apvērstā trīsstūra ķermeņa tipu: Naomi Campbell, Angelina Jolie, Renee Zellweger, Demi Moore.

 

4. Kleitas smilšu pulksteņa ķermeņa tipam

Izvēlieties kleitas, kas akcentē jūsu dabisko vidukli. Izvēlieties kleitas, kas ir balansētas – piemēram, kleitām, kam ir platas piedurknes, vajadzētu būt arī kupliem svārkiem; kleitām ar piegulošu augšu vajadzētu būt ar taisniem svārkiem.

Mērķis: proporcionāli ietērpt ķermeņa augšdaļu un apakšdaļu, vienlaicīgi akcentējot vidukli. Ja jūtaties komfortabli, varat valkāt piegulošas drēbes un akcentēt vidukli ar platu, tumšas krāsas jostu. Lai radītu vēl formīgāku efektu, pievienojiet nedaudz apjoma ķermeņa augšdaļai un apakšdaļai, kombinējot ieteiktos apģērba gabalus. Izvairieties no bezformīgām kleitām.

Radiet formas ar krāsu: valkājiet līdzīga vai identiska gaišuma drēbes ķermeņa augšdaļā un lejasdaļā, pievienojot tumšas krāsas elementus jostasvietā, lai akcentētu ķermeņa formu.

Slavenības ar smilšu pulksteņa ķermeņa tipu: Marilyn Monroe, Brigitte Bardot, Sophia Loren, Elizabeth Taylor, Joan Collins, Sofia Vergara, Salma Hayek, Eva Longoria, Kim Kardashian, Scarlett Johansson and Kelly Brook.


5. Kleitas ovālajam ķermeņa tipam

A-silueta svārki un V-veida izgriezums ir visglaimojošākās lietas. Akcentējiet vidu ar V-veida izgriezuma kleitu un/vai A-silueta svārkiem. Šī kombinācija vizuāli paplašina krūšu apvidu un pievērš uzmanību apakšdaļai, vidukli padarot vizuāli mazāku. Meklējiet iešuves, kas arī palīdz definēt figūru. Uzmanību var pievērst arī ar atkailinātiem pleciem, kas arī lieliski radīs līdzsvaru. Ja nevēlaties atkailināt plecus, rotaslieta ap kaklu arī radīs vēlamo efektu. Vislabākais kleitas garums ir nedaudz zem ceļa.

Izvēlaties kleitas ar iešuvēm vai jostu jostasvietā un izgriezumiem vai rotājumiem, kas pievērš uzmanību un izceļ plecus un krūtis. Plašas kakla līnijas, atkailināti pleci un lielas apkakles noder, lai radītu apjoma ilūziju, neradot pašu apjomu. Mētelim līdzīgas kleitas ar apkakli, ar A-silueta svārkiem un jostu ir vislabākais variants šim ķermeņa tipam. Vienmēr proporcionāli palieliniet savu ķermeņa augšdaļu un apakšdaļu.

Mērķis: proporcionāli ietērpt ķermeņa augšdaļu un apakšdaļu, vienlaicīgi radot vidukli. Izvairieties no pieguloša apģērba. Lai radītu vislabāko efektu, kombinējiet ieteiktos apģērbus un proporcionāli akcentējiet ķermeņa augšdaļu un lejasdaļu, vienlaicīgi vizuāli samazinot vēderu.

Radiet formas ar krāsu: vienkrāsains apģērbs parasti izskatīsies vislabāk. Pievienojiet krāsas ar auskariem, kaklarotām un labām kurpēm.

Slavenības ar ovālu ķermeņa tipu: Oprah, Queen Latifah, Jennifer Hudson, Drew Barrymore.

 


6. Kleitas dimanta ķermeņa tipam

Jūsu platajam torsam trūkst izteiktas vidukļa līnijas, tādēļ šī līnija ir jārada ar stila trikiem. Platu vidukli var nomaskēt relatīvi viegli. Izvēlieties taisnu, samērā piegulošu kleitu ar iešuvēm cauri viduklim, lai radītu izteikta vidukļa ilūziju. Kleitas ar iešuvēm liek viduklim izskatīties šaurākam nekā ķermeņa augšdaļai un lejasdaļai. Torsu var nomaskēt arī, velkot kleitu ar paaugstinātu vidukli, kas slīd tieši pāri diafragmai.

Izvēlaties kleitas ar A-silueta svārkiem, kas maigi krīt pāri jūsu augumam, ar iešuvēm vai jostām viduklī un izgriezumiem vai rotājumiem, kas pievērš uzmanību un piešķir apjomu (vai apjoma ilūziju) krūtīm un pleciem. Pilnās piedurknes (“princešu” piedurknes u.c.) un nedaudz polsterēti pleci palīdz radīt apjomu ķermeņa augšdaļai. Mētelim līdzīgas kleitas ar A-silueta svārkiem un strukturētiem pleciem radīs vislabāko efektu.

Mērķis: piešķirt apjomu (vai apjoma ilūziju) ķermeņa augšdaļai un vizuāli samazināt apakšdaļu, vienlaicīgi radot vidukli. Izvairieties no pieguloša apģērba. Lai radītu vislabāko efektu, kombinējiet ieteiktos apģērbus vai ieteiktā veida kleitas.

Radiet formas ar krāsu: vienkrāsains apģērbs parasti izskatīsies vislabāk. Pievienojiet krāsas ar auskariem, kaklarotām un labām kurpēm.

 

Un papildus ieteikumi, ja ir:


Lielas krūtis

Ja jums ir lielas krūtis, vajadzētu izvēlēties kleitu, kas balsta krūtis. Šim ķermeņa tipam vislabāk piemērotas ir kleitas ar platām plecu lencēm, kas atbalsta krūšturi, vienlaikus maskējot apakšveļu. Kleitas uz viena pleca arī ir lieliska izvēle, sevišķi, ja tās tiek vilktas kopā ar pareizo viena pleca krūšturi. Izvēlieties kleitas ar iešuvēm cauri viduklim. Izrādiet savu dekoltē ar izgriezumu vai zemu V-veida izgriezumu. Vai arī izmēģiniet “atslēgas cauruma” vai kvadrātainu izgriezumu. V-veida izgriezums līdzsvaros jūsu formas. Bet, lai ko arī jūs izvēlētos, pārliecinieties, ka šis apģērbs balsta krūtis. Meklējiet piegulošus audumus, kas slīd pāri ķermenim, nedaudz akcentējot formas.

Izvairieties no maiga stila un gaisīgiem audumiem. Tāpat izvairieties no apaļām un augstām apkaklēm, kas vizuāli vēl vairāk palielina krūtis. Izvairieties no apģērbiem, kas vizuāli sadala krūtis divās daļās. “Wrap” stils kleitas būs piemērotākas. Izvairieties no kleitām ar šaurām lencēm.

 

Mazas krūtis

Ja jums ir mazas krūtis, izvēlieties trikotāžas un zīda kleitas, kas ir cieši piegulošas no vidukļa uz augšu. Ja nav nepieciešams valkāt krūšturi, izmēģiniet kleitu bez lencēm, ar “halter neck” lencēm vai ar šaurām lencēm. Krokains, kruzuļots, pērļains vai korsetes veida ņieburs arī palīdzēs radīt lielāku krūšu ilūziju. Izvairieties no elastīga auduma bezlenču kleitām.

 

Lieli augšdelmi

Saprotami, ka lielus augšdelmus ir grūti nomaskēt ar bezpiedurkņu kleitām. Izvēlieties kleitas ar pilnīgām piedurknēm no kontrastējoša materiāla. Šādas kleitas var būt tikpat seksīgas kā bezpiedurkņu kleitas un nosegt ne pašus perfektākos bicepsus un tricepsus. Alternatīvi, meklējiet kleitu ar trīs-ceturtdaļu piedurknēm, kā arī vienmēr varat vilkt vieglu žaketi vai aplikt šalli.

 

Apaļas, pilnīgas formas un viduklis

Kleita ar korseti jums piestāvēs lieliski. Un “wrap” kleitā jūs apturēsiet satiksmi. Nebaidieties atkailināt plecu. Plašs V-veida izgriezums, kas  slīd pāri atslēgas kauliem, ir  lielisks. Bet, ja vēlaties maskēt gurnus, izvēlieties slīdošu audumu un maigu svārku siluetu. Izteiktu formu figūra vislabāk izskatās audumos, kas viegli krīt, nevis pieguļ. Bet neatstājiet vidukli neakcentētu. Jums ir figūra, pieņemiet to! Izvairieties no bezformīgām drēbēm, kā arī no kleitām, kas krīt no pleciem, jo tās tikai palielina platumu.

 

Neizskatīgas kājas

Sievietēm, kas vēlas noslēpt kājas, ir piemērotas garas jeb “maxi” kleitas. Garām sievietēm piestāvēs pilna garuma kleitas, īsākām – trīs-ceturtdaļu garuma.

 

Skaistas kājas

Īsai kleitai nav obligāti jābūt “mazajai melnajai kleitiņai”. Kleita līdz celim no viegli krītoša auduma, kas kustas jums līdzi (piemēram, zīda vai viskozes) būs daudz valdzinošāka.

 

Neglīti ceļi

Ja jūsu ceļgali nav slaidi, derēs jebkura kleita, kas beidzas vai nu tieši zem ceļgaliem vai šaurākajā kājas daļā. Izvairieties no kleitām, kas beidzas tieši ceļgalos.

 

Īss augums

Izmantojot platformas augstpapēžu kurpes, īsāka auguma dāmas var sevi vizuāli pagarināt. Labākais variants ir gara kleita (līdz zemei) kombinācijā ar platformas augstpapēžu kurpēm (pārliecinoties, ka kleita nosedz visu kurpi). Šādā veidā savu augumu var pagarināt par 10 vai pat 15 cm, atkarībā cik daudz uzdrošinaties. Bet, ja vēlaties kaut ko radošāku kleitas apakšdaļā, tad kleitas, kas ir īsākas priekšā un garākas aizmugurē, radīs ilūziju, ka esat garāka, vienlaikus pievēršot uzmanību kājām. Vizuāli pagarina arī paaugstināts viduklis un vienkrāsains apģērbs. Vidēji pieguloša kleita līdz ceļgalam arī būtu iekļaujama jūsu garderobē. Skaidrā, pagarinošā forma palīdz izskatīties garākai un slaidākai – sevišķi, ja jūs izvēlaties tādu kleitu, kas beidzas tieši virs ceļgala vai ir līdz ceļgalam.


Kur nopirkt kleitu? 

Šajos veikalos šobrīd kleitām ir atlaides virs 60%


Dorothy Perkins Piegāde uz Latviju €6, bezmaksas pirkumiem virs €75. UK piegāde £3.95, bezmaksas pirkumiem virs £50.

Rare London Tikai UK piegāde​ £2.95 un bezmaksas pirkumiem virs £50.

TFNC 
Piegāde uz Latviju £8.99. UK piegāde £3.99 un bezmaksas pirkumiem virs £75.

Goddiva 
Piegāde uz Latviju no £7.99 (atkarībā no svara). UK piegāde £3.00 un bezmaksas pirkumiem no £15.

Little Black Dress 
Piegāde uz Latviju £15. UK piegāde bezmaksas.

Little Mistress 
Piegāde uz Latviju £6.95. UK piegāde £4.10 un bezmaksas pirkumiem virs £100.

‌House of Fraser Piegāde uz Latviju £6. UK piegāde £3, bezmaksas pasūtījumiem virs £50.

Lipsy - atlaižu šobrīd nav, taču IR  fantastiska izvēle! 
‌Piegāde uz Latviju £5. UK piegāde £3.75 un bezmaksas pirkumiem virs £75, ievadot kodu AW15DEL.


Informācija no: http://whateverywomanneeds.blogspot.com/2013/12/what-is-right-dress-style-for-your-body.html#.Vfav2dKqqko. Ķermeņa formu attēls no http://www.lifestyle.com.au/, informācija no http://shopyourshape.com/ un http://whateverywomanneeds.blogspot.com. Titulattēls un apakšējais attēls no Forever Unique.

‌.‌.... un IEDVESMOJIES GALERIJĀ, katrai kleitai zem attēla ir links, kur to var apskatīt!

INFORMĀCIJA

KONTAKTI


e-pasts: [email protected]

SEKO MUMS

©2015 HOTTI Lielbritānijā reģistrēta organizācija.
Visas tiesības aizsargātas.»